Teenage English & Multicultural Britan

środa, 1 marca 2017

Kilka dnia temu wybraliśmy się na warsztaty językowe organizowane przez Europejski Program Edukacyjny NaukaBezGranic. Zajęcia prowadził znany już przez starszych uczniów naszego gimnazjum- Richie, który pochodzi z Irlandii a od kilku lat mieszka w Polsce. Temat naszych zajęć był: „Teenage English” i „Multicultural Britan”. Richie wyjaśniła nam co to jest slang. W zabawny i przyjemny sposób zaprezentował  wiele młodzieżowych  zwrotów oraz skrótów. Ale oprócz tego opowiedział nam o różnych kulturach- głównie azjatyckich mieszkających w wielokulturowym Londynie i o swoim rodzinnym kraju. Za aktywny udział w zajęciach byliśmy nagradzani krówkami. Richie to bardzo sympatyczny nauczyciel, który z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją prace. Z niecierpliwością czekamy na następne warsztaty! 

Uczennice z klasy 1

 

 

 

 poprzednia wiadomość | powrót do listy

O MCE

Małopolskie Centrum Edukacji to marka powstała w 2002 roku. Od początku swojej działalności, skupiając wokół siebie wysokiej klasy specjalistów, postawiła sobie za cel propagowanie oświaty i kształcenia ustawicznego.

Aby realizować przyjęte idee, zgodnie z art. 82 Ustawy o systemie oświaty Rafał Leśniak jako osoba prowadząca powołał:

  • Zaoczne licea ogólnokształcące,
  • Bezpłatne gimnazja dla młodzieży,
  • Placówkę Kształcenia Ustawicznego,
  • Placówkę Doskonalenia Nauczycieli.

Małopolskie Centrum Edukacji zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem: 2.12/00124/2007.

Kontakt z nami

Małopolskie Centrum Edukacji
ul. Podhalańska 4
34-700 Rabka-Zdrój

Seketariat MCE zaprasza:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00
kontakt@malopolska.edu.pl
Telefon: 0 18 26 76 894
Faks: 0 18 26 76 894

Strona główna Małopolskiego Centrum Edukacji »